Stanowisko: Key Account Manager – Specjalista ds. sprzedaży kampanii display w Internecie

STANOWISKO Key Account Manager – Specjalista ds. sprzedaży kampanii display w Internecie
BRANŻA MARKETING, REKLAMA, SPRZEDAŻ

Dla naszego Klienta – czołowego polskiego portalu internetowego, poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Reklamy Internetowej (diplay) – Key Account Manager.

Data dodania 2015-04-27
Ważne do 2015-05-31
Lokalizacja Wrocław, Opole, Poznań, Gdańsk
NR REF KEI/WK/04/2015
Obowiązki
  • Pozyskiwanie Klientów B2B (New Bussiness) na kampanie reklamowe display w ogólnopolskim portalu internetowym (kanał nowoczesny – Mailing, Display, SEO / SEM / Artykuły, VideoAd, AdSearch)
Oczekujemy
  • wiedza na temat nowoczesnych nośników reklamy interaktywnej i marketingu w Internecie;
  • podstawowa wiedza marketingowa, powalająca na przedstawienie zasad rozliczania kampanii reklamowych (CPC, CPM, Flat, formaty nośników);
  • mile widziane doświadczenie sprzedażowe w firmie oferującej produkty reklamy internetowej, najlepiej z portalu wertykalnego lub branżowego;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług (reklamy internetowej) do klientów B2B, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (różne branże, np. HORECA, RTV, Agencje Reklamy, Agencje Interaktywne, Deweloperzy, Retail, Consumer Goods);
  • preferowane wykształcenie ekonomiczne lub marketingowe (oferta skierowana również do absolwentów);
  • mile widziany komunikatywny j. angielski;
  • zdolność do nawiązywania relacji z klientami;
  • umiejętności sprzedażowe;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane certyfikaty i szkolenia z obszaru reklamy interaktywnej / sieciowej;
  • motywacja do pracy jako New Bussiness i zorientowanie na cel;
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie 3000 – 6000 brutto plus premie
  • narzędzia pracy: komputer, telefon
  • ubezpieczenie medyczne

Key Account Manager – Specjalista ds. sprzedaży kampanii display w Internecie | KEI/WK/04/2015