Zaznacz stronę

Stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

STANOWISKO SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ
BRANŻA MARKETING, OGÓLNA, REKLAMA, SPRZEDAŻ

Nasz Klient – szybko rozwijająca się firma z branży marketingu i reklamy internetowej oferująca skuteczne rozwiązania wspomagające sprzedaż poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista ds. sprzedaży projektów marketingowych – kampanii. Osoba odpowiedzialna za sprzedaż do Klientów konkretnych projektów marketingowych (kampanii) oraz współpracę z zespołem działu obsługi projektów.

Data dodania 2015-08-26
Ważne do 2015-09-07
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPI/WW/08/2015
Obowiązki
  • Pozyskiwanie nowych Klientów (szans sprzedażowych, obsługa leadów, ofertowanie, prezentacje)
  • Obsługa procesu sprzedażowego (pozyskiwanie – 20%, obsługa przychodzących leadów – 80%, prezentacje, ofertowanie, negocjacje, follow up)
  • Realizacja ustalonego planu sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • Dbałość o przekazanie kompletnych danych o Kliencie i projekcie do działu realizacji projektów (traffic)
  • Odpowiedzialność za poprawność i aktualność danych w systemie zarządzania relacjami z Partnerem (CRM)
  • Raportowanie prowadzonych działań handlowych
  • Bieżąca współpraca z działem realizacji projektów
Oczekujemy
  • Co najmniej 1 – 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (account, handlowiec, reprezentant handlowy, specjalista ds. Sprzedaży – kampanie marketingowe, reklamowe i inne B2B)
  • Prawo jazdy B
Oferujemy
  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • Elastyczny czas pracy / pełen lub niepełny wymiar czasu pracy
  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji + premia

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ | SPI/WW/08/2015