Zaznacz stronę

Stanowisko: COPYWRITER (agencja reklamowa WROCŁAW)

STANOWISKO COPYWRITER (agencja reklamowa WROCŁAW)
BRANŻA MARKETING

Naszym Klientem jest stabilnie rozwijająca się agencja reklamowa, która oferuje kompleksową realizację kampanii marketingowych dla największych marek na rynku (farmacja, FMCG). Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, zainteresowanych stałą współpracą w pełnym wymiarze godzin (etat) lub pracą kontraktową (ryczałt za dzień).

Data dodania 2017-04-04
Ważne do 2017-04-30
Lokalizacja Wrocław
NR REF COW/WW/04/2017
Obowiązki
  • Kompleksowa realizacja projektów (kontakty z Klientem, briefy, prezentacje, przetargi, opracowywanie strategii)Współpraca z zespołem i skuteczne przekazywanie pomysłów i oczekiwań Klienta
  • Nadzór nad procesem tworzenia treści marketingowych
  • Pozyskiwanie nowych projektów do realizacji i współpraca z Klientem na etapie tworzenia kampanii
Oczekujemy
  • Przynajmniej 2-5 lat doświadczenia w agencji reklamowej, na podobnym stanowisku (copywriter)
  • Praktyczna znajomość rynku reklamy, mediów, design i copy reklamowego
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania trwałych i efektywnych relacji B2B
  • Rozumienie potrzeb Klientów i umiejętność tworzenia dopasowanych rozwiązań
  • Znajomość zasad tworzenia copy, tekstów reklamowych, haseł reklamowych, korekty tekstów
  • Umiejętność pracy z brief
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • Kreatywność i otwartość
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem (copy, graficy, account)
  • Angielski w stopniu komunikatywnym (B2 – C2)
  • Gotowość do delegacji (samolot / pociąg) ok 10-20% czasu pracy, 2 – 4 dni miesięcznie
Oferujemy
  • Pensja podstawowa do 3000 zł netto plus premie (etat)
  • Możliwość rozwoju zawodowego – praca dla dużych, znanych marek (Big Pharma)
  • Mila atmosfera, koleżeńskie relacje
  • Praca w godzinach 9.00 – 17.00
  • Praca na południu Wrocławia

COPYWRITER (agencja reklamowa WROCŁAW) | COW/WW/04/2017