Stanowisko: Inżynier ds. certyfikacji urządzeń elektronicznych

STANOWISKO Inżynier ds. certyfikacji urządzeń elektronicznych
BRANŻA ELEKTRONIKA, INŻYNIERIA, IT HARDWARE, PRODUKCJA

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy do działu R&D Inżyniera ds. Certyfikacji.

Data dodania 2017-01-23
Ważne do 2017-02-19
Lokalizacja Wrocław
NR REF INE/WW/01/2017
Obowiązki
  • Weryfikację projektów w trakcie rozwoju w związku z wymaganiami bezpieczeństwa i EMC;
  • Wykonywanie testów bezpieczeństwa na poziomie modułów i systemu;
  • Weryfikację rozwiązań sprzętowych i programowych na zgodność z normami;
  • Śledzenie zmian standardów i norm dotyczących projektowania i produkcji elektroniki;
  • Współpraca z instytucjami certyfikującymi produkty (VDE, UL, CSA).
Oczekujemy
  • Wykształcenia technicznego (np. elektroniczne, informatyczne);
  • Doświadczenie w testach hadware`u / elektroniki / testów EMC;
  • Znajomości i zrozumienia zasad działania układów sprzętowych oraz rozwiązań programowych;
  • Znajomości typologii komponentów elektronicznych;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych / programowaniu układów mikroprocesorowych oraz znajomość architektury systemów pracujących na platformach 8-32bit.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Szkolenia specjalistyczne i językowe;
  • Pakiet socjalny i medyczny.

Inżynier ds. certyfikacji urządzeń elektronicznych | INE/WW/01/2017