Zaznacz stronę

Stanowisko: DEVELOPER C# IPTV

STANOWISKO DEVELOPER C# IPTV
BRANŻA IT SOFTWARE
Opis

Naszym Klientem jest firma zajmująca się wdrożeniami systemów IT dla klientów z branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej, która obecnie poszukuje odpowiedniego kandydata/kandydatki na stanowisko Programisty C#.

Data dodania 2016-08-16
Ważne do 2016-09-06
Lokalizacja Wrocław
NR REF DEI/WW/08/2016
Obowiązki
  • Tworzenie zaawansowanych systemów video i IPTV
  • Projektowanie i wdrażanie oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
Oczekujemy
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Doświadczenie w tworzeniu od podstaw aplikacji serwerowych w środowisku C#
  • Znajomość systemu operacyjnego MS Windows
  • Znajomość HTML, XML, protokołów SNMP
  • Znajomość TCP/IP (firewalli, routerów), systemów klient-serwer, Web Services, .Net Remoting
  • Mile widziana znajomość zagadnień technicznych w zakresie nowoczesnej telekomunikacji i teleinformatyki, doświadczenie w projektach korzystających z baz NoSQL (preferowana Cassandra), znajomość JAVA oraz systemu operacyjnego Linux
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość awansu
  • Ciekawą pracę i dostęp do najnowszych technologii branżowych
  • Dużą samodzielność w pracy

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

DEVELOPER C# IPTV | DEI/WW/08/2016

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!