Zaznacz stronę

Stanowisko: Tester Aplikacji Mobilnych

STANOWISKO Tester Aplikacji Mobilnych
BRANŻA IT SOFTWARE

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Testera Aplikacji Mobilnych.

Firma jest wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych. W swoim portfolio ma wiele projektów zrealizowanych na zlecenie największych wydawców, marketerów, operatorów komórkowych, producentów telefonów oraz domów mediowych i agencji reklamowych.

Data dodania 2016-07-18
Ważne do 2016-08-14
Lokalizacja Warszawa
NR REF TEM/WA/07/2016
Obowiązki
  • Przeprowadzanie testów aplikacji i gier na urządzeniach mobilnych
  • Wykonywanie testów Funkcjonalnych, GUI oraz Użyteczności
  • Współpraca z działem programistów i Project Managerem
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych oraz ich wykonywanie
  • Sporządzanie i monitorowanie harmonogramów testów
  • Monitorowanie i obsługa błędów aplikacji
  • Zgłaszanie, analiza oraz wykonywanie testów regresyjnych
  • Analiza wyników i raportowanie rezultatów testów
Oczekujemy
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji na urządzenia mobilne
  • Znajomość metodyk testowania oprogramowania zgodnie ze standardami ISTQB
  • Znajomość narzędzi do zarządzania procesem testowym (np. JIRA, Redmine)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych oraz raportowaniu wyników testów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Zdolności analityczne, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane:
  • Certyfikat ISTQB
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów
Oferujemy
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju