Zaznacz stronę

Stanowisko: Programista PHP

STANOWISKO Programista PHP
BRANŻA IT SOFTWARE

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Programista PHP.

Firma jest wiodącym developerem aplikacji mobilnych w Polsce, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, zarządzania aplikacjami w marketach i realizacji kampanii mobilnych. W swoim portfolio ma wiele projektów zrealizowanych na zlecenie największych wydawców, marketerów, operatorów komórkowych, producentów telefonów oraz domów mediowych i agencji reklamowych.

Data dodania 2016-07-18
Ważne do 2016-08-14
Lokalizacja Warszawa
NR REF PRP/WA/07/2016
Obowiązki
  • Administracja serwera
  • Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
  • Projektowanie komponentów i modułów systemowych
  • Współtworzenie aplikacji internetowych
  • Implementacja i wdrażanie aplikacji
  • Dokumentacja kodu
  • Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
  • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
  • Organizacja i zarządzanie zapleczem serwerowym aplikacji
Oczekujemy
  • Bardzo dobra znajomość PHP, Bazy danych, HTML, CSS
  • Znajomość Facebook API
  • Dodatkowo atutem będzie jak najlepsza znajomość: Javascript, jQuery, Testów jednostkowych
  • Odpowiedzialność
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Dofinansowanie Karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju

Programista PHP | PRP/WA/07/2016