Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista ds. księgowych

STANOWISKO Specjalista ds. księgowych
BRANŻA FINANSE

Naszym Klientem jest firma zajmująca się tworzeniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, która aktualnie poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Specjalisty ds. systemów księgowych. Osoba na tym stanowisku będzie pracować w dziale wdrożeń systemów finansowo-księgowych i będzie wspierać klientów korzystających z systemów oferowanych przez firmę.

Data dodania 2016-11-28
Ważne do 2016-12-25
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPK/WW/11/2016
Obowiązki
  • Praca z systemami finansowo-księgowymi tworzonymi przez firmę
  • Wsparcie klientów z obsługi systemów finansowo-księgowych oferowanych przez firmę
  • Udział we wdrożeniach i obsługa powdrożeniowa zarówno w siedzibie firmy jak i u klienta
  • Prowadzenie szkoleń z systemów
Oczekujemy
  • Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne
  • 1-3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z księgowością (najlepiej w biurze rachunkowym)
  • Znajomość zasad księgowania oraz umiejętność ich praktycznego stosowania
  • Mile widziana znajomość zasad pełnej księgowości
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel
  • Komunikatywność, otwartość
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego będzie atutem
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Specjalista ds. księgowych | SPK/WW/11/2016