Zaznacz stronę

Stanowisko: Młodszy kierownik projektów

STANOWISKO Młodszy kierownik projektów
BRANŻA ELEKTRONIKA
Opis

Naszym Klientem jest firma z branży elektrotechnicznej, która szuka odpowiedniej osoby na stanowisko Młodszego kierownika projektów.

Data dodania 2016-07-18
Ważne do 2016-07-25
Lokalizacja Wrocław
NR REF MŁP/WW/07/2016
Obowiązki
  • Samodzielne prowadzenie projektów na zlecenie klientów z branży elektrotechnicznej
  • Ścisła współpraca z działem R&D oraz pozostałymi działami (Sprzedaż, Zakupy, Jakość, Produkcja)
  • Planowanie i kontrola harmonogramu prowadzonych projektów
  • Planowanie i kontrola nad budżetem
  • Identyfikacja i kontrola poziomu ryzyka oraz określenie wraz z klientem poziomu “dopuszczalnych odstępstw”
  • Prowadzenie dokumentacji projektów
  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji w grupach projektowych oraz komunikacja z klientami
  • Koordynacja projektów, analiza wyników oraz wsparcie grup projektowych
  • Wsparcie prac wdrożeniowych i produkcji seryjnej
Oczekujemy
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Project Managera w firmie produkcyjnej
  • Atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu produktów wielkoseryjnych
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem zewnętrznym zagranicznym
  • Doświadczenie w pracy z działem R&D, w prowadzeniu projektów od etapu projektowania w dziale rozwoju
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane wykształcenie z zakresu elektroniki, mechaniki, automatyki oraz dodatkowo z zarządzania projektami
  • Znajomość metodologii project management (PMI, IPMA)
  • Atutem będzie certyfikat PMP
  • Bardzo dobry angielski
  • Bardzo dobra organizacja czasu i pracy
  • Odpowiedzialność i decyzyjność
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole jak i pracy z klientami zewnętrznymi
  • Komunikatywność
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet medyczny i socjalny
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Szkolenia językowe

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Młodszy kierownik projektów | MŁP/WW/07/2016

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!