Zaznacz stronę

Stanowisko: Account Manager (agencja reklamowa)

STANOWISKO Account Manager (agencja reklamowa)
BRANŻA BUDOWNICTWO, FARMACJA, FMCG, MARKETING, REKLAMA

Naszym Klientem jest stabilnie rozwijająca się agencja reklamowa, która oferuje kompleksową realizację kampanii marketingowych dla największych marek na rynku (farmacja, FMCG, budownictwo). Poszukujemy zarówno młodych osób z potencjałem, ze świeżym spojrzeniem jak i dojrzałych zawodowo kandydatek(ów), cechujących się stabilnością i doświadczeniem, zainteresowanych stałą i pewną pracą jako Account Manager.

Data dodania 2017-04-04
Ważne do 2017-04-30
Lokalizacja Wrocław
NR REF ACR/WW/04/2017
Obowiązki
  • Codzienna obsługa obecnych klientów firmy (corporate, Big Pharama), budowanie relacji z klientami, diagnozowanie potrzeb klientów, sprawny CRM
  • Pozyskiwanie nowych klientów na usługi reklamowe i marketingowe Agencji
  • Współpraca z zespołem z firmie – delegowanie zadań, zarządzanie projektem, planowanie, zarządzanie zasobami, harmonogramem w perspektywie 1 – 3 mcy
  • Raportowanie przełożonym wyników i postępów prowadzonych zadań i projektów
Oczekujemy
  • Znajomość branży (reklamy BTL, ATL) i doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego B2B, skuteczność w pozyskiwaniu Klientów i Projektów (farming i dosprzedaż 90%, new bussiness 10%)
  • Umiejętne zarządzanie projektami / koordynowanie pracy zespołu
  • Wysoka samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Otwartość na pozyskiwanie nowych klientów
  • Komunikatywność w kontaktach interpersonalnych
  • Pro-kliencka postawa, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Zdolność analizy i planowania
  • Mile widziane Prawo jazdy B
  • Gotowość na jednodniowe delegacje (3 dni w miesiącu, Warszawa, pociąg lub samolot 6-19)
  • Angielski na poziomie B2-C1 (komunikatywny – zaawansowany)
Oferujemy
  • Pensja podstawowa (etat 3000 – 4000 zł netto) + premie (3000 – 4000 zł netto) przy realizacji celów
  • Możliwość rozwoju zawodowego – praca dla dużych, znanych marek Big Pharma
  • Mila atmosfera, koleżeńskie relacje
  • Praca w godzinach 9.00 – 17.00
  • Praca na południu Wrocławia

Account Manager (agencja reklamowa) | ACR/WW/04/2017