Zaznacz stronę

Stanowisko: Inżynier NPI

STANOWISKO Inżynier NPI
BRANŻA ELEKTRONIKA, PRODUKCJA

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z okolic Wrocławia, która poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Inżyniera NPI.

Data dodania 2016-12-27
Ważne do 2017-01-22
Lokalizacja Namysłów
NR REF INN/NW/12/2016
Obowiązki
  • Tworzenie kalkulacji kosztów wytworzenia oraz środków produkcji dla nowego produktu
  • Wdrażanie nowych produktów, przygotowywanie i nadzorowanie rozruchu produkcji seryjnej nowych produktów
  • Normowanie czasu pracy, przygotowywane planów pracy
  • Zamawianie, nadzór i koordynacja nad zleceniami wykonania oprzyrządowania produkcyjnego
  • Nadzorowanie zmian w istniejących narzędziach produkcyjnych
  • Zamawianie i wdrażanie nowych maszyn i technologii
  • Nadzorowanie i ciągła poprawa procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów FMEA
  • Kształtowanie i budowa stanowisk roboczych zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i ergonomii
Oczekujemy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie techniczne (mechanika, elektronika, elektrotechnika)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Skrupulatność
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny, medyczny
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Szkolenia językowe

Inżynier NPI | INN/NW/12/2016