Zaznacz stronę

Stanowisko: Inżynier ds. planowania jakości elektroniki

STANOWISKO Inżynier ds. planowania jakości elektroniki
BRANŻA ELEKTRONIKA, INŻYNIERIA, IT HARDWARE, PRODUKCJA
Opis

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, która poszukuje Inżyniera ds. planowania jakości.

Data dodania 2017-04-18
Ważne do 2017-05-14
Lokalizacja Wrocław
NR REF INE/WW/04/2017
Obowiązki
  • Praca w ramach grup projektowych
  • Praca przy projektach związanych z wdrażaniem nowych wyrobów do produkcji
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej dla nowych projektów (proces flow chart, control plan, test plan, instrukcje kontrolne)
  • Udział i moderacja sesji FMEA
  • Nadzorowanie oraz aktualizowanie dokumentacji jakościowej przy zmianach
  • Praca we Wrocławiu i sporadyczne wyjazdy do zakładu zlokalizowanego w okolicy Wrocławia
Oczekujemy
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe o kierunku elektronika, elektrotechnika lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy związane z produkcją lub jakością
  • Dużym atutem będzie doświadczenie związane tworzeniem / produkcją komponentów elektronicznych
  • Atutem będzie znajomość APQP, znajomość wymagań systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008, znajomość wymagań systemu VDA 6.3 oraz wiedza z zakresu sposobów badania i kryteriów oceny jakości procesów produkcyjnych
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Dokładność
  • Zaangażowanie
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Szkolenia językowe

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Inżynier ds. planowania jakości elektroniki | INE/WW/04/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!