Zaznacz stronę

Stanowisko: Web Developer

STANOWISKO Web Developer
BRANŻA IT SOFTWARE
Opis

Naszym Klientem jest wrocławska firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, która poszukuje Web Developera ze znajomością programowania w PHP.

Data dodania 2016-10-11
Ważne do 2016-10-25
Lokalizacja Wrocław
NR REF WED/WW/10/2016
Obowiązki
  • Tworzenie stron internetowych / sklepów internetowych na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Rozwój istniejących stron i aplikacji WWW
  • Projektowanie systemów webowych oraz ich wdrażanie u klientów
Oczekujemy
  • Doświadczenie w programowaniu w PHP
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość popularnych frameworków PHP
  • Znajomość JavaScript (w tym technologii AJAX, jQuery)
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
  • Umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS
  • Znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
  • Znajomość SVN/GitHub
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość środowiska uniksowego
Oferujemy
  • Umowa o pracę lub współpraca B2B
  • Udział w ciekawych projektach oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Web Developer | WED/WW/10/2016

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!