Zaznacz stronę

Stanowisko: Project Manager (agencja interaktywna)

STANOWISKO Project Manager (agencja interaktywna)
BRANŻA IT SOFTWARE

Naszym Klientem jest agencja interaktywna, która poszukuje Project Managera.

Data dodania 2016-12-27
Ważne do 2017-01-22
Lokalizacja Wrocław
NR REF PRI/WW/12/2016
Obowiązki
  • Nadzór nad własnymi projektami internetowymi firmy (serwisy rozrywkowe, lifestyle, tematyczne) oraz projektami zleconymi przez klientów (strony www, portale, e-commerce)
  • Bieżący kontakt i ścisła współpraca z klientami
  • Koordynacja i organizacja prac zespołu projektowego
  • Tworzenie dokumentacji projektów, w tym harmonogramu prac i kosztorysów
Oczekujemy
  • Doświadczenie przy projektach webowych, socialowych, e-commerce, w projektowaniu serwisów internetowych i zarządzaniu nimi
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą programistów, grafików pracującymi nad projektami
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów dla klientów
  • Mile widziana dobra znajomość social media – Facebook, Instagram, Snapchat
  • Mile widziana znajomość marketingu internetowego, sposobów pozyskiwania klientów, leadów, użytkowników i itp.
  • Doskonała organizacja pracy
  • Kreatywność
Oferujemy
  • Praca przy ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie

Project Manager (agencja interaktywna) | PRI/WW/12/2016