Zaznacz stronę

Stanowisko: Kierownik Zespołu R&D

STANOWISKO Kierownik Zespołu R&D
BRANŻA ELEKTRONIKA, INŻYNIERIA, IT HARDWARE, IT SOFTWARE

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która poszukuje odpowiedniej osoby do zarządzania zespołem specjalistów R&D zajmujących się projektowaniem systemów wbudowanych (software&hardware).

Data dodania 2017-02-20
Ważne do 2017-03-05
Lokalizacja Wrocław
NR REF KID/WW/02/2017
Obowiązki
  • Kierowanie pracą zespołu odpowiedzialnego za rozwój technologii używanych podczas procesu projektowania produktów dla klientów
  • Wyznaczanie zadań poszczególnym członkom zespołu, koordynowanie działań i sprawdzanie postępów pracy
  • Wsparcie pracy inżynierów
  • Nadzór techniczny nad realizacją projektów
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań do procesu projektowania produktów
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy
  • Planowanie i realizowanie budżetu oraz inwestycji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, kierownikiem projektu i klientem
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, mechatronika, elektronika, informatyka)
  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera R&D (software / hardware)
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu / umiejętność organizacji pracy podległych pracowników
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Nastawienie na realizację celu
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Szkolenia językowe
  • Pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Kierownik Zespołu R&D | KID/WW/02/2017