Zaznacz stronę

Stanowisko: Kierownik Działu Logistyki i Zakupów

STANOWISKO Kierownik Działu Logistyki i Zakupów
BRANŻA LOGISTYKA, ZAKUPY

Dla naszego Klienta – producenta najwyższej jakości rozwiązań meblowych dla wnętrz biurowych w Polsce, pretendujący do pozycji lidera na rynku europejskim, poszukujemy specjalisty na stanowisko Kierownik Działu Logistyki i Zakupów. Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Data dodania 2016-10-03
Ważne do 2016-10-30
Lokalizacja okolice Wrocławia
NR REF KIZ/OA/10/2016
Obowiązki
  • Zarządzanie, monitorowanie i rozwijanie procesów w łańcuchu dostaw,
  • Zapewnienie efektywności procesów związanych z gospodarką magazynową oraz procesami inwentaryzacyjnymi,
  • Organizacja i optymalizacja procesów logistycznych,
  • Nadzór pracy magazynu w koordynacji z działem księgowym,
  • Nadzór nad utrzymaniem i poprawą wskaźników operacyjnych,
  • Strategiczne planowanie zamówień w oparciu o plany produkcji,
  • Przygotowanie analiz efektywności procesów logistycznych, realizacja i kontrola budżetu działu logistyki,
  • Utrzymywanie kontaktu z Klientami w związku z dostawami pod kątem ilości, jakości i terminów ustalonych w harmonogramach,
  • Zarządzanie oraz nadzór nad efektywnością zarządzania flotą (samochody osobowe i dostawcze).
Oczekujemy
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu branży meblarskiej – warunek konieczny,
  • Minimalnie 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki, w tym szeroka wiedza z zakresu planowania i zarządzania gospodarką magazynową, transportem i zakupami,
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Logistyka,
  • Doświadczenie w implementowaniu nowoczesnych metod zarządzania logistyką,
  • Zorientowanie na nowoczesne metody zarządzania,
  • Wysoki poziom kompetencji przywódczych i umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem i motywowania pracowników,
  • Zdolność analitycznego myślenia, planowania i podejmowania decyzji.

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Rozwinięte zdolności przywódcze oraz zarządzania zespołem,
  • Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy
  • Bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej, która pretenduje do lidera na rynku europejskim,
  • Pracę w profesjonalnym zespole, złożonym z najlepszych specjalistów w swoich obszarach,
  • Możliwość realizowania autorskich pomysłów organizacji obszaru logistyki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji – udział w szkoleniach specjalistycznych.

Kierownik Działu Logistyki i Zakupów | KIZ/OA/10/2016