Zaznacz stronę

Stanowisko: REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY (praca na terenie południowej części Polski)

STANOWISKO REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY (praca na terenie południowej części Polski)
BRANŻA PRODUKCJA, SPRZEDAŻ
Opis

Naszym Klientem jest producent wysokiej jakości urządzeń pomiarowych, który w związku z rozwojem działalności na terenie Polski południowej poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Data dodania 2016-12-27
Ważne do 2017-01-01
Lokalizacja Bielsko-Biała, Cieszyn
NR REF REP/BN/12/2016
Obowiązki
  • Współpraca i budowanie pozytywnych relacji z Klientami na powierzonym terenie
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymanie aktualnych Klientów
  • Doradztwo techniczne, przeprowadzanie szkoleń i wdrożeń
  • Organizowanie akcji marketingowych
  • Realizacja zakładanych celów sprzedaży
Oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Sprzedaży/Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Znajomość rynku: spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, profesjonalizm
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, w dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia pracy
  • Profesjonalny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY (praca na terenie południowej części Polski) | REP/BN/12/2016

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!