Zaznacz stronę

Stanowisko: SENIOR MAGENTO DEVELOPER (PHP)

STANOWISKO SENIOR MAGENTO DEVELOPER (PHP)
BRANŻA IT SOFTWARE

Nasz Klient agencja interaktywna i renomowany software house z Wrocławia poszukuje starszego programisty Magento. Praca będzie polegała na projektowaniu, implementowaniu i wdrażaniu złożonych platform e-Commerce, opartych na Magento.

Data dodania 2017-10-02
Ważne do 2017-10-29
Lokalizacja Wrocław
NR REF SEP/WW/10/2017
Obowiązki
  • projektowanie, implementowanie i wdrażanie złożonych platform e-Commerce,opartych na Magento
  • dogłębne rozumienie implementowanych rozwiązań zarówno od strony programistycznej jak i użytkowej (Full Stack Magento Developer).
Oczekujemy
  • zaawansowanie / biegłość w programowaniu PHP, OOP
  • praktyczne doświadczenia w zakresie wdrażania platformy Magento
  • doświadczenie w implementacji nowych modułów
  • modyfikowanie funkcjonalności Magento, wdrażanie szablonów,
  • koncentracja na optymalizacji i high traffic
  • praktyka testowania i dokumentowania kodu,
  • mile widziane Continuous Integration projektów programistycznych,
  • praktyka z przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu,
  • wykształcenie techniczne lub informatyczne mile widziane
Oferujemy
  • zatrudnienie umowa o pracę / B2B, przy stawce (40 – 90 zł / h) w zależności od doświadczenia
  • pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą
  • możliwość wdrożenie w inne języki programowania w ciekawych projektach

SENIOR MAGENTO DEVELOPER (PHP) | SEP/WW/10/2017