Zaznacz stronę

Stanowisko: Trener technik sprzedaży

STANOWISKO Trener technik sprzedaży
BRANŻA SZKOLENIA

Naszym Klientem jest jedna z największych firm doradczo-szkoleniowych w Polsce, która działa w obszarze zarządzania organizacją i sprzedażą i specjalizuje się w rozwoju umiejętności i kompetencji pracowników. W związku z realizacją nowego projektu poszukujemy Trenerów Technik Sprzedaży.

Data dodania 2017-01-09
Ważne do 2017-02-06
Lokalizacja cała Polska (Wrocław, Poznań)
NR REF TRS/C)/01/2017
Obowiązki
  • Przygotowywanie programów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń z zakresu sprzedaży i obsługi klienta
  • Opracowywanie i aktualizacja programów i materiałów szkoleniowych
  • Rozwijanie wiedzy, umiejętności oraz postaw pracowników działu sprzedaży i obsługi klienta
  • Podnoszenie kwalifikacji zespołów sprzedażowych i wspieranie rozwoju kompetencji osób odpowiedzialnych za obsługę klienta i sprzedaż w firmie
  • Ścisła współpraca z Klientem odnośnie ustalania zakresu szkoleń
Oczekujemy
  • Doświadczenie na stanowisku trenera odpowiedzialnego za szkolenia i rozwój zespołów sprzedażowych
  • Umiejętność diagnozy kompetencji handlowych, systemów zarządzania sprzedażą
  • Umiejętność tworzenia koncepcji projektów szkoleniowych i doradczych w obszarze sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Umiejętność angażowania innych do realizacji celu, kreatywność
  • Zdolności organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do uczenia się i rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu innych szkoleń niż sprzedażowe, doświadczenie w realizacji projektów doradczych oraz znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów mających wpływ na funkcjonowanie firmy
  • Możliwość realizacji projektu dla dużej międzynarodowej organizacji
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Gwarancję uzgodnionego wolumenu zleceń
  • Dobra atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość dalszej współpracy przy kolejnych projektach firmy

Trener technik sprzedaży | TRS/C)/01/2017