Zaznacz stronę

Stanowisko: Inżynier R&D ds. tworzyw sztucznych

STANOWISKO Inżynier R&D ds. tworzyw sztucznych
BRANŻA ELEKTRONIKA
Opis

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem systemów sterowania dla przemysłu. Aktualnie poszukujemy specjalisty w dziedzinie tworzyw sztucznych.

Data dodania 2017-06-12
Ważne do 2017-07-09
Lokalizacja Wrocław
NR REF INS/WW/06/2017
Obowiązki
  • Wybór materiału (komponenty mechaniczne, w szczególności tworzywa sztuczne) zgodnie ze specyfikacją klienta
  • Analiza specyfikacji klienta i tworzenie specyfikacji produktu dla części z tworzyw sztucznych
  • Prowadzenie obliczeń i symulacji (MES, life time calculation etc.)
  • Analiza Moldflow
  • Analiza i optymalizacja procesu formowania wtryskowego
  • Projektowanie komponentów mechanicznych (zwłaszcza tworzyw sztucznych) przy użyciu narzędzi 3D CAD
  • Definiowanie i zarządzanie harmonogramem, planowanie zasobów
  • Opieka nad przebiegiem i realizacją projektu od strony mechaniki
  • Współpraca z PM, dostawcami, innymi działami R&D i produkcją
  • Kontakt z dostawcami i producentami części mechanicznych
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektronika, materiałoznawstwo)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu komponentów mechanicznych, w szczególności komponentów z tworzyw sztucznych
  • Praktyczna znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie w DFM, D-FMEA
  • Umiejętność przeprowadzania kalkulacji, obliczeń i symulacji (MES, life-time calculation etc.)
  • Doświadczenie w pracy z elektronicznymi urządzeniami sterującymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowania CAD / NX, PTC Creo, SolidWorks
  • Wiedza na temat właściwości, doboru i projektowania elementów z tworzyw sztucznych
  • Zdolności analityczne, organizacyjne i umiejętności komunikacyjne
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne i szkolenia językowe
  • Pakiet medyczny, pakiet socjalny

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Inżynier R&D ds. tworzyw sztucznych | INS/WW/06/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!