Zaznacz stronę

Stanowisko: Inżynier systemu embedded

STANOWISKO Inżynier systemu embedded
BRANŻA IT HARDWARE, IT SOFTWARE

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem systemów sterowania dla przemysłu. W związku z nowymi projektami aktualnie poszukujemy Inżyniera Systemu.

Data dodania 2017-01-30
Ważne do 2017-03-19
Lokalizacja Wrocław
NR REF INE/WW/01/2017/1541
Obowiązki
  • Analizowanie wymagań systemowych klienta (technicznych, jakościowych)
  • Tworzenie koncepcji systemu wraz ze specjalistami (głównie z zakresu elektroniki, mechaniki, oprogramowania)
  • Wsparcie przy przygotowaniu oferty dla klienta
  • Planowanie i nadzór techniczny procesu projektowego
  • Wsparcie lidera projektu w kwestiach technicznych
  • Współpraca z klientem, proponowanie rozwiązań
  • Udzielanie wsparcia specjalistom realizującym elementy systemu
  • Identyfikacja ryzyka technicznego w projekcie
  • Definiowanie testów systemu
  • Przeprowadzanie przeglądów i zwolnień w poszczególnych fazach tworzenia systemu
Oczekujemy
  • Min. 3 lata doświadczenia w zakresie rozwijania systemów wbudowanych, oprogramowania lub elektroniki
  • Atutem będzie doświadczenie w zakresie rozwijania systemów wbudowanych, oprogramowania, elektroniki
  • Atutem będzie doświadczenie w obszarze: System Engineering
  • Atutem będzie doświadczenie w zakresie Wymagań Klienta
  • Wykształcenie techniczne (elektronika lub pokrewne kierunki)
  • Mile widziana dodatkowa edukacja w zakresie System Engineering, Requirements Engineering lub Project Management
  • Angielski – dobra znajomość w mowie i piśmie
  • Mile widziany komunikatywny niemiecki
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność analizy wymagań systemowych (pod kątem jakościowym oraz technicznym)
  • Umiejętność planowania oraz nadzorowania pod kątem technicznym procesu projektowego
  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadani, komunikatywność, otwartość
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, chęć do pracy w zespołach międzynarodowych (zwłaszcza z pracownikami z Niemi)
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość MKS Integrity, Enterprise Architekt, wiedza specjalistyczna z co najmniej jednej z dziedzin: elektroniki, mechaniki, oprogramowania i umiejętność pracy w zespole, chęć doskonalenia się i rozwoju
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach
  • Pakiet socjalny, medyczny i możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego
  • Narzędzia pracy, szkolenia wstępne

Inżynier systemu embedded | INE/WW/01/2017/1541