Zaznacz stronę

Stanowisko: Programista C++ Wrocław / północ

STANOWISKO Programista C++ Wrocław / północ
BRANŻA ELEKTRONIKA, IT HARDWARE, IT SOFTWARE, TELEKOMUNIKACJA

Nasz Klient, wiodący dostawca urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych w Europie poszukuje programistów C++ do działu RnD Software – rozwoju produktów. Klient – firma produkcyjna z branży elektronicznej, z kapitałem niemieckim, producent urządzeń i elektroniki użytkowej, dostawca komponentów elektronicznych dla branży samochodowej i rozwiązań software. Produkcja ma miejsce w kilku zakładach na terenie Europy w tym w jednej fabryce w Polsce – pod Wrocławiem, gdzie produkowane są m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery. Poszukujemy programisty / programistki z kilkuletnim doświadczeniem w programowaniu C++, zadaniem będzie rozwój istniejącego oprogramowania oraz nowe projekty (między innymi system MES – Manufacturing Execution System – oparty o MSSQL).

Data dodania 2017-04-18
Ważne do 2017-04-25
Lokalizacja Wrocław
NR REF PRP/WW/04/2017
Obowiązki
  • Projektowanie i programowanie aplikacji w C++ (QT Framework), na potrzeby systemów produkcyjnych ERP / MES / MS SQL
  • Praca w 4 osobowym zespole Inżynierów Software
  • Implementacja, rozwój oraz utrzymywanie oprogramowania
  • Programowanie sprzętu opartego o systemy Linux
  • Współpraca z innymi programistami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
Oczekujemy
  • Doświadczenie w projektowaniu, programowaniu oraz implementacji aplikacji
  • Biegła znajomość C++ (QT Framework)
  • Znajomość rozwiązań opartych na MSSQL
  • Znajomość SVN (System Kontroli Wersji)
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (kierunek: informatyka, telekomunikacja, elektronika)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, jednoczesnego koordynowania wielu zadań
  • Znajomość rozwiązań opartych o MySQL – dodatkowy atut
  • Znajomość REST-API – mile widziana
  • Znajomość elektroniki oraz obsługi sprzętu od strony programistycznej – mile widziana
Oferujemy
  • Wynagrodzenie 6500 – 8500 zł brutto zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem – na umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne), karty żywieniowe, ubezpieczenia grupowe, dowóz do pracy (Trzebnica, Wołów, Brzeg Dolny, Żmigród), darmowa kawa i herbata

Programista C++ Wrocław / północ | PRP/WW/04/2017