Zaznacz stronę

Stanowisko: Programista C#

STANOWISKO Programista C#
BRANŻA IT SOFTWARE
Opis

Naszym Klientem jest zagraniczna firma produkcyjna z branży elektronicznej i elektrotechnicznej, która aktualnie poszukuje Programisty C#. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyć i administrować aplikacjami wspierającymi pracę całej firmy, w tym także produkcji.

Data dodania 2017-05-04
Ważne do 2017-06-04
Lokalizacja Wrocław
NR REF PRC/WW/05/2017
Obowiązki
  • Tworzenie aplikacji bazodanowych w języku C# z wykorzystaniem technologii WinForms, WPF i LINQ. Komunikacja z bazami danych Oracle, MSSQL i MySQL.
  • Tworzenie architektury bazodanowej z wykorzystaniem PL/SQL.
  • Administracja istniejącymi aplikacjami.
  • Architektura aplikacji i projektowanie interfejsu użytkownika.
  • Wsparcie globalnych aplikacji produkcyjnych (instalowanie, konfigurowanie i testowanie dostarczonych aplikacji).
  • Prowadzenie projektów związanych z rozbudową oprogramowania na linii produkcyjnej (z wykorzystaniem AGILE / SCRUM, kontakt z interesariuszami, przygotowanie harmonogramu prac, spotkania projektowe, wytwarzanie oprogramowania, testowanie na linii produkcyjnej, dostarczenie dokumentacji dla użytkownika).
Oczekujemy
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka C#
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość MySQL i MS SQL
  • Znajomość WPF, WinForms, SQL, LINQ, XML
  • Znajomość systemu kontroli wersji SVN
  • Dodatkowym atutem będzie PL/SQL i ZPLII
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość PHP
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, otwartość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Programista C# | PRC/WW/05/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!