Zaznacz stronę

Stanowisko: Inżynier Procesu

STANOWISKO Inżynier Procesu
BRANŻA ELEKTRONIKA, PRODUKCJA

Nasz Klient, zachodnia spółka z branży elektronicznej poszukuje do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na wschód od Wrocławia odpowiedniego specjalisty na stanowisko Inżyniera Procesu.

Data dodania 2017-06-20
Ważne do 2017-07-11
Lokalizacja OBORNIKI ŚLĄSKIE
NR REF INP/OE/06/2017
Obowiązki
  • Nadzór oraz tworzenie dokumentów określających technologię produkcji w powierzonym procesie
  • Analiza problemowa oraz jej raportowanie we wskazanej formie (np. DMAIC, 8D)
  • Raportowanie w programie CMMS
Oczekujemy
  • Wykształcenie techniczne, preferowane elektroniczne
  • Wiedza i doświadczenie związane z elektroniką / produkcją elektroniki
  • Atutem będzie doświadczenie w projektowaniu / programowaniu układów elektroniki / układów mikroprocesorowych
  • Doświadczenie we współpracy z relacyjnymi bazami danych
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów, znajomość protokołów TCP/IP i praktyczne doświadczenie w administrowaniu systemów opartych o Linux OS
  • Znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność jednoczesnego koordynowania wielu zadań
  • Zorientowanie na jakość
  • Prawo jazdy B
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne) i inne dodatki (karty żywieniowe, ubezpieczenia grupowe)
  • Możliwość dowozu do pracy z północnych okolic Wrocławia

Inżynier Procesu | INP/OE/06/2017