Zaznacz stronę

Stanowisko: Asystent ds. wprowadzania danych

STANOWISKO Asystent ds. wprowadzania danych
BRANŻA ADMINISTRACJA

Naszym Klientem jest producent systemów informatycznych wspierających zarządzanie firmą, który aktualnie potrzebuje osób do pomocy we wprowadzaniu danych do systemu.

Data dodania 2017-07-03
Ważne do 2017-07-30
Lokalizacja Wrocław
NR REF ASD/WW/07/2017
Obowiązki
  • Wprowadzanie danych dostarczonych przez klienta do systemu informatycznego oferowanego przez firmę
  • Obsługa programu oferowanego przez firmę
Oczekujemy
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na bazie danych
  • Dokładność, sumienność
  • Mile widziani studenci
Oferujemy
  • Umowa zlecenie
  • Godziny pracy i wymiar czasu pracy do ustalenia
  • Szkolenie wstępne
  • Możliwość nauki i rozwoju

Asystent ds. wprowadzania danych | ASD/WW/07/2017