Zaznacz stronę

Stanowisko: Staż w rekrutacji IT

STANOWISKO Staż w rekrutacji IT
BRANŻA HR, IT SOFTWARE

Dla naszego klienta – agencji rekrutacyjnej specjalizującej się w rekrutacjach dla branży IT poszukujemy obecnie kandydatów / kandydatek na stanowisko Młodszego specjalisty ds. rekrutacji.
Firma działa na rynku od ponad 4 lat. Poprzez udział w ciekawych projektach i wsparcie w realizacji codziennych zadań, gwarantuje rozwój swoich pracowników. Organizacja opiera się na koleżeńskich relacjach i zespołowym podejściu do realizowanych projektów.

Data dodania 2017-08-07
Ważne do 2017-09-03
Lokalizacja Wrocław
NR REF 15/L4/12/04
Obowiązki
  • W ramach stażu współpraca będzie polegała na wsparciu naszego zespołu w poniższych zadaniach:
  • rekrutacja pracowników na specjalistyczne stanowiska w branży IT,
  • selekcja kandydatów zgodnie z wymaganiami, prowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych,
  • sporządzanie raportów i aktualizacja bazy danych kandydatów,
  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem najnowocześniejszych technik i narzędzi pozyskiwania kandydatów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi kandydatów i przeprowadzenie procesu rekrutacji zgodnie ze standardami firmy.
Oczekujemy
  • absolwent/ka lub student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych (np. zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia), chcący/a związać swoją przyszłość zawodową z obszarem rekrutacji IT,
  • zaawansowanej umiejętności obsługi komputera,
  • bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego,
  • dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności, samodzielności oraz inicjatywy,
  • zainteresowania tematyką IT i rekrutacji IT,
  • dyspozycyjność min. 3-4 razy w tygodniu w godzinach 9.00-17.00 – dni i godziny współpracy do uzgodnienia.
Oferujemy
  • zdobycie doświadczenia zawodowego i rozwój w obszarze rekrutacji IT w dynamicznie rozwijającej się agencji,
  • współpracę w gronie specjalistów przy ciekawych i różnorodnych projektach rekrutacyjnych,
  • współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną lub umowę o płatnych praktykach, z wyłączeniem pierwszego miesiąca, który będzie realizowany na zasadzie bezpłatnych praktyk,
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do dyspozycyjności i możliwości kandydata,
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy.

Staż w rekrutacji IT | 15/L4/12/04