Zaznacz stronę

Stanowisko: Product Manager (elektronika)

STANOWISKO Product Manager (elektronika)
BRANŻA ELEKTRONIKA, PRODUKCJA

Naszym Klientem jest firma projektująca i produkująca urządzenia elektroniczne na potrzeby branży automotive, informatycznej i teleinformatycznej. W związku z rozwojem działalności i realizacją nowych projektów poszukuje inżyniera o profilu elektronicznym na stanowisko Product Managera.

Data dodania 2017-09-04
Ważne do 2017-09-26
Lokalizacja Wrocław / północ
NR REF PRE/W /09/2017
Obowiązki
  • Nadzór nad inwestycjami, w tym przygotowywanie dokumentacji inwestycyjnej, przygotowanie danych technologicznych do kalkulacji dla zapytań ofertowych
  • Zarządzanie wdrażaniem projektów, produktów i rozwojem technologii
  • Zarządzanie przygotowaniem próbek i prototypów według zamówień klienta
  • Zarządzanie wykonywaniem testów urządzeń dla klienta
  • Zarządzanie oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji technologicznej oraz technicznej na produkcji
  • Zarządzanie procesem przygotowania produkcji dla produktów i technologii uwzględniając optymalne wykorzystywanie zasobów w procesach produkcyjnych
Oczekujemy
  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu lub wdrażaniu projektów produkcyjnych związanych z elektroniką
  • Znajomość technologii montażu SMT i THT
  • Umiejętność analizowania dokumentacji i aplikacji elektronicznych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, informatyka lub kierunki pokrewne)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów, w tym problemów technologicznych
  • Samodzielność, umiejętność koordynowania wielu zadań
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność współpracy z klientem
  • Atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Prawo jazdy B
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • Pakiet socjalny, karty żywieniowe, ubezpieczenia grupowe, dowóz do pracy z północnych okolic Wrocławia.

Product Manager (elektronika) | PRE/W /09/2017