Zaznacz stronę

Stanowisko: SPECJALISTA DS KOORDYNACJI PROJEKTÓW

STANOWISKO SPECJALISTA DS KOORDYNACJI PROJEKTÓW
BRANŻA SZKOLENIA

Naszym Klientem jest jedna z największych polskich firm doradczo-szkoleniowych realizująca projekty w obszarze budowania kompetencji pracowników i wspierania rozwoju organizacji. W związku z realizacją nowych projektów firma rozbudowuje zespół i poszukuje nowych zaangażowanych kandydatów / kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. koordynacji projektów.

Data dodania 2017/08/04
Ważne do 2017-09-01
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPP/WW/08/2017
Obowiązki

Wsparcie w koordynacji projektów szkoleniowo-doradczych dla Klientów firmy:

  • Działania organizacyjne i logistyczne
  • Przygotowywanie szkoleń zgodnie ze standardami
  • Raportowanie
  • Współpraca z dostawcami
  • Prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji projektowej
  • Obsługa wewnętrznego systemu zarządzania projektami
Oczekujemy
  • Nastawienie na rezultat
  • Otwartość na ludzi oraz wysoka kultura osobista
  • Solidność, skrupulatność, konsekwencja
  • Zdolności organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności negocjacyjne
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Dynamiczny rozwój, duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • Pracę w różnorodnym zespole otwartych oraz interesujących osób
  • Realizację ciekawych, rozwijających projektów
  • Pracę na rzecz Klientów z różnorodnych branż
  • Ścisłą współpracę z doświadczonymi trenerami, konsultantami i menedżerami projektów
  • Duże wsparcie przełożonego i zespołu w początkowym okresie zatrudnienia

SPECJALISTA DS KOORDYNACJI PROJEKTÓW | SPP/WW/08/2017