Zaznacz stronę

Stanowisko: Kierownik Projektów

STANOWISKO Kierownik Projektów
BRANŻA ELEKTRONIKA

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna zatrudniająca ponad 1000 pracowników, która we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem systemów sterowania dla przemysłu. Aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kierownika Projektów (elektronika / systemy wbudowane).

Data dodania 2017-08-10
Ważne do 2017-09-03
Lokalizacja Wrocław
NR REF KIP/WW/08/2017
Obowiązki
  • Prowadzenie projektów realizowanych dla klientów przy ścisłym współudziale działów R&D, Sprzedaży, Zakupów, Jakości i Inżynierii produkcji
  • Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonych projektów
  • Planowanie i kontrola budżetu prowadzonego projektu
  • Określanie ryzyka realizowanego projektu oraz ustalanie z klientem „dopuszczalnych odstępstw”
  • Prowadzenie dokumentacji projektów
  • Zapewnienie należytej komunikacji w ramach grupy projektowej, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej komunikacji z klientem, którego projekt dotyczy
  • Stała analiza wyników prac grupy projektowej i podejmowanie odpowiednich działań korygujących
  • Analiza i weryfikacja wyników prac wdrożeniowych oraz zapewnienie wsparcia realizacji projektu w fazie produkcji seryjnej
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, mechanika, automatyka, informatyka)
  • Mile widziane ukończone studia podyplomowe w zakresie prowadzenia projektów
  • Doświadczenie zawodowe min. 3-5 lat związane z kierowaniem projektami
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rozwojowych dla klientów zewnętrznych
  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów wielkoseryjnych
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów software
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów (np. PMI, IPMA)
  • Mile widziany certyfikat PMI, PRINCE2
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność koordynowania pracy zespołu
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji (z klientem, zespołem) i umiejętność negocjacji
  • Decyzyjność, stabilność, odpowiedzialność (poczucie odpowiedzialności za projekt, jego budżet i jego wyniki)
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w okolicy Wrocławia
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w dużej, zachodniej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pogłębiania wiedzy
  • Szkolenia, w tym szkolenia językowe
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet socjalny

Kierownik Projektów | KIP/WW/08/2017