Zaznacz stronę

Stanowisko: MF JAVA DEVELOPER / MONACHIUM / GERMANY

STANOWISKO MF JAVA DEVELOPER / MONACHIUM / GERMANY
BRANŻA IT SOFTWARE
Opis

Naszym klientem jest firma zajmująca się programowaniem i outsourcingiem specjalistów IT na terenie Niemiec. Poszukujemy programistów i specjalistów IT pracujących u niemieckiego klienta (inhouse outsourcing, na terenie Niemiec) na umowę B2B na stawkach ok. 300 – 500 EURO / dzień przy projektach 3 – 6 – 12 miesięcznych. Wymagany jest płynny angielski. Niemiecki będzie atutem.

Data dodania 2017-10-31
Ważne do 2017-11-26
Lokalizacja Monachium
NR REF MFG/MM/10/2017
Obowiązki
  • Projekt rusza w styczniu 2018
Oczekujemy
  • znajomość: Java, JEE, WebService, XML & XSD, XPath, BPEL, Eclipse RCP, EclipseLink, Junit, IBM BPM 8.x, IBM WAS 8.x, Eclipse DIE, IBM IID 8.x
Oferujemy
  • Stawka projektowa 300 – 500 Euro / dzień
  • Kontrakt 12 miesięczny z opcją przedłużenia / praca od stycznia
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Swobodną i kreatywną atmosferę pracy

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

MF JAVA DEVELOPER / MONACHIUM / GERMANY | MFG/MM/10/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!