Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

STANOWISKO Specjalista ds. Marketingu
BRANŻA MARKETING
Opis

Naszym Klientem jest jedna z największych polskich firm doradczo-szkoleniowych realizująca projekty w obszarze budowania kompetencji pracowników i wspierania rozwoju organizacji. W związku z rozwojem firma poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Data dodania 2017-09-29
Ważne do 2017-10-29
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPM/WW/09/2017
Obowiązki
  • Współtworzenie strategii marketingowych
  • Nadzór nad spójnością elementów wizerunku firmy
  • Inicjowanie, prowadzenie i nadzór nad kampaniami marketingowymi ze szczególnym uwzględnieniem kampanii online marketingowych
  • Inicjowanie, prowadzenie i nadzór nad materiałami reklamowymi tj. folderami, broszurami, ulotkami itp.
  • Tworzenie tekstów marketingowych i copywriting
  • Aktualizację strony internetowej
  • Nadzór nad działaniami w mediach społecznościowych
  • Współrealizacja projektów typu meetingi, konferencje, webinaria
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe
  • Preferowane kierunki: Marketing, Filologia, Dziennikarstwo
  • Znajomość problematyki marketingu i online marketingu, reklamy, PR oraz mediów społecznościowych
  • Kreatywność i wysoka motywacja do realizacji zadań na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Pracę w firmie będącej w czołówce firm doradczo- szkoleniowych
  • Rozwój zawodowy i osobisty w oparciu o najlepsze praktyki
  • Szkolenia kompetencyjne
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w kreatywnym, nowoczesnym zespole
  • Dynamiczny rozwój merytoryczny

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Specjalista ds. Marketingu | SPM/WW/09/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!