Zaznacz stronę

Stanowisko: INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY MICROSOFT

STANOWISKO INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY MICROSOFT
BRANŻA IT SOFTWARE, SPRZEDAŻ
Opis

Naszym Klientem jest integrator IT oferujący rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych. Aktualnie poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku Inżyniera Wsparcia Sprzedaży, która będzie pracować w zespole wdrożeniowym.

Data dodania 2017-06-26
Ważne do 2017-07-23
Lokalizacja Wrocław
NR REF INM/WW/06/2017
Obowiązki
  • Praca w zespole z rozwiązaniami software
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych / korporacyjnych oraz nowych projektów
  • Prowadzenie projektów sprzedażowych na produkty IT software (usługi online, umowy licencyjne)
  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie rozwiązań
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych
  • Pomoc przy wdrażaniu oprogramowania u klientów
  • Wsparcie posprzedażne klientów
  • Tworzenie długoterminowej strategii IT wspólnie z klientami.
Oczekujemy
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań informatycznych / teleinformatycznych
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania do klientów biznesowych / korporacyjnych / instytucjonalnych
  • Zainteresowanie branżą IT i znajomość produktów software
  • Wiedza z zakresu technologii informatycznych / rozwiązań IT
  • Wiedza na temat produktów infrastrukturalnych Microsoft
  • Mile widziane szkolenia i certyfikaty z obszaru IT (Microsoft, VMWare, Cisco, Citrix, AWS, Oracle)
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia prezentacji oraz negocjacji i rozmów handlowych
  • Zdolności organizacyjne, zorientowanie na jakość
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami (podstawa plus premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Specjalistyczne szkolenia

APLIKUJ ONLINE | lub wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

INŻYNIER WSPARCIA SPRZEDAŻY MICROSOFT | INM/WW/06/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2015 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!