Zaznacz stronę

Stanowisko: KIEROWNIK ZMIANY / SHIFT MANAGER (ODLEWNIA ALUMINIUM)

STANOWISKO KIEROWNIK ZMIANY / SHIFT MANAGER (ODLEWNIA ALUMINIUM)
BRANŻA PRODUKCJA
Opis

Dla naszego Klienta nowoczesnej rozwijającej się firmy z branży surowców wtórnych (metal), poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Zmiany Odlewni w lokalizacji Oświęcim (10 – 15km) w nowopowstającym zakładzie przetwórczym – metale, surowiec aluminium, półprodukt: gąski, stożki

Data dodania 2017-09-14
Ważne do 2017-09-30
Lokalizacja OŚWIĘCIM
NR REF KIA/OM/09/2017
Obowiązki
  • Zarządzenie produkcją (ruch ciągły, odlewnia), surowiec: aluminium (półprodukt: gąski, stożki)
  • Nadzór nad podległym zespołem (badania, uprawnienia, szkolenia, ocena, praca)
  • Kontrola stanu magazynowego
  • Przygotowanie wsadu
  • Kontrola operacji wytopu i wylewania
  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Współpraca w zakresie planów remontu,
  • Czuwanie nad przeglądami maszyn i codzienną obsługą
  • Zarządzenie parkiem maszynowym
Oczekujemy
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku brygadzisty – lidera zmiany
  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie, preferowana metalurgia, inżynieria produkcji
  • Wiedza w zakresie ISO/TS 16949, 5S, PPAP, CP, FMEA
  • Sumienność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej, w systemie 4 brygadowym (też praca nocna)
Oferujemy
  • pracę na etat w nowoczesnym zakładzie (nowym), z nowym parkiem maszynowym
  • premie związane z wydajnością zmiany
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność związane z pracą na stanowisku kierowniczym

APLIKUJ ONLINE | lub wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

KIEROWNIK ZMIANY / SHIFT MANAGER (ODLEWNIA ALUMINIUM) | KIA/OM/09/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2015 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!