Zaznacz stronę

Stanowisko: Programista C

STANOWISKO Programista C
BRANŻA ELEKTRONIKA, INŻYNIERIA, IT SOFTWARE
Opis

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna zatrudniająca ok 1000 pracowników w Polsce, która poszukuje specjalistów do centrum R&D zlokalizowanego we Wrocławiu. Głównym zadaniem Programisty Systemów Wbudowanych jest projektowanie oprogramowania w języku C na potrzeby sterowników przemysłowych.

Data dodania 2017-10-30
Ważne do 2017-11-26
Lokalizacja Wrocław
NR REF PRC/WW/10/2017
Obowiązki
  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie oprogramowania dla projektowanych urządzeń
  • Praca z 16 i 32 bitowymi mikrokontrolerami
  • Programowanie w języku C, dodatkowo C++
  • Testowanie, weryfikacji i optymalizacja tworzonych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy oraz klientem w zakresie realizacji projektu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, projektowej
Oczekujemy
  • Wyższe wykształcenie z dziedziny IT / telekomunikacji / elektroniki lub pokrewnych
  • Min. 2 lata doświadczenia związanego z rozwojem oprogramowania
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na systemy wbudowane będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu i zarządzania zmianami
  • Doświadczenia w pracy z mikrokontrolerami 8- i 16-bitowymi
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych i językowych
  • Pakiet socjalny

APLIKUJ ONLINE | lub wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Programista C | PRC/WW/10/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2015 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!