Zaznacz stronę

Stanowisko: SENIOR ART DESIGNER / 3D UNITY / UX / UI

STANOWISKO SENIOR ART DESIGNER / 3D UNITY / UX / UI
BRANŻA E-COMMERCE, IT SOFTWARE, MARKETING
Opis

Nasz Klient to wrocławska firma projektująca przeglądarkowe gry Indie (Free2Play) dla graczy z całego świata. Studio zatrudnia ponad 50 programistów i specjalistów gamdev. Aktualnie do zespołu gry casual play / real world simulation / Unity 3D poszukuje Senior Art Directora / Designera

Data dodania 2017-11-03
Ważne do 2017-11-24
Lokalizacja Wrocław
NR REF SEU/WW/11/2017
Obowiązki
  • prowadzenie od strony projektowej zespołu (obowiązki Art Designera / Art Directora)
  • nadawanie wizji i odpowiedzialność za UI / UX projektu
  • praca z ołówkiem / koncepcyjna
Oczekujemy
  • mile widziane doświadczenie w branżowe gamdev (Indie, gry przeglądarkowe)
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu pod silniki 3D (projekt w silniku Unity)
  • znajomość UX / UI / mobile / przeglądarki / gamedev
  • angielski komunikatywny (komunikacja w zespole w większości po angielsku
  • Art rysujący, Concept Art, superhero: Photoshop
  • gotowości do pracy w stałych godzinach 10-15 w biurze we Wrocławiu
Oferujemy
  • stałe zatrudnienie na kontrakt lub UoP
  • pracę w dużym studiu gamedev, rentownym
  • dobre wynagrodzenie
  • pakiet bonusów (karty sportowe, posiłki, integracja etc)

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

SENIOR ART DESIGNER / 3D UNITY / UX / UI | SEU/WW/11/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!