Zaznacz stronę

Stanowisko: IT Administrator / MICROSOFT

STANOWISKO IT Administrator / MICROSOFT
BRANŻA IT HARDWARE
Opis

Dla naszego Klienta, dużej firmy IT z Wrocławia oferującej usługi i produkty IT klientom biznesowym, poszukujemy kandydatów oraz kandydatek do pracy na stanowisku Administrator Microsoft Azure – Cloud Services. Szukamy osób z silną motywacją do pracy i chęcią rozwoju w obszarze IT.

Data dodania 2017-10-02
Ważne do 2017-10-29
Lokalizacja Wrocław
NR REF ITM/WW/10/2017
Obowiązki
  • Odpowiedzialność za konfigurację, wdrożenie, administrację, monitorowanie i wsparcie usług cloud i aplikacji Microsoft
  • Rozwój, utrzymanie i monitoring zautomatyzowanych rozwiązań skryptowych wspomagających zadania administracyjne, wdrażanie rozwiązań dedykowanych (of the box)
  • Udoskonalanie infrastruktury w celu poprawy działania usług Microsoft cloud (WINDOWS Servers, Windows SQL Servers, DNS, DHCP, ADS, ADFS Proxy, etc)
  • Zarządzanie usługami i aplikacjami Office 365 and Azure Cloud
Oczekujemy
  • dyspozycyjność w zakresie reagowania na awarie i wdrożone plany awaryjne, okazjonalnie też poza standardowymi godzinami pracy
  • wykształcenie techniczne informatyczne średnie, mile widziane wyższe lub certyfikaty MCSE/MCSA
  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie administracji IT
  • Praktyczna wiedza o Windows Azure Platform, Computing (Web and Worker Roles), Caching, Service Bus, Storage services (table storage, blob storage, Drives), Scaling
  • Mile widziane doświadczenie z Windows Azure Technologies (CDN, ACS, Notification services, SQL Azure, Traffic Manager)
  • Doświadczenie w zarządzaniu Active Directory, WinOS performance tuning, DNS/DHCP Windows Operating Servers & Microsoft IIS Web servers
  • Odpowiedzialność za skalowalność i działanie systemów
  • Gruntowna wiedza administracyjna dotycząca Cloud computing, IAAS, PaaS, SaaS, Cloud design patterns
  • Praktyka w pisaniu skryptów automatyzujących zadania, serwer management i auto scaling, znajomość PowerShell
  • Zrozumienie strategii rozproszonych architektur IT dotyczących fault recovery, update domains
Oferujemy
  • pracę w przyjaznej atmosferze w firmie będącej liderem w branży IT
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + premia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet szkoleń

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

IT Administrator / MICROSOFT | ITM/WW/10/2017

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!