Stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży (południowo – zachodnia Polska)

STANOWISKO Regionalny Kierownik Sprzedaży (południowo – zachodnia Polska)
BRANŻA PRODUKCJA, SPRZEDAŻ

Nasz Klient, firma produkcyjna dostarczająca wysokiej jakości urządzenia pomiarowe (systemy zdalnego odczytu, urządzenia pomiarowe) poszukuje doświadczonego Kierownika Sprzedaży, który będzie działał na terenie województw Polski południowo-zachodniej.

Data dodania 2017-07-10
Ważne do 2017-08-06
Lokalizacja Wrocław, Opole, Zielona Góra, Poznań
NR REF REP/WN/07/2017
Obowiązki
  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami z terenu Polski południowo – zachodniej
  • Współpraca z aktualnymi Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Doradztwo techniczne / prowadzenie szkoleń i prezentacji oraz wdrożenia
  • Prowadzenie działań marketingowych
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Realizacja zakładanych celów sprzedażowych
Oczekujemy
  • Znajomość branży i rynku przedsiębiorstw wodno – kanalizacyjnych na terenie Polski południowo – zachodniej
  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Sprzedaży/Regionalny Kierownik Sprzedaży/Doradca Techniczo-Handlowy
  • Wykształcenie wyższe (preferowane o kierunku handlowym lub technicznym)
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Umiejętność rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, profesjonalizm, odpowiedzialność
  • Samodzielność, inicjatywa, nastawienie na cel
  • Znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność pracy w terenie / HomeOffice ze wsparciem biura
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia pracy
  • Profesjonalny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży (południowo – zachodnia Polska) | REP/WN/07/2017