Stanowisko: Inżynier wsparcia technicznego – serwisant elektronik – automatyk

STANOWISKO Inżynier wsparcia technicznego – serwisant elektronik – automatyk
BRANŻA INŻYNIERIA

Nasz Klient, firma specjalizująca się w dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań (maszyny i sprzęt specjalistyczny) na rynku produkcji szkła i ceramiki, w związku z rozwojem i pozyskaniem nowych partnerów poszukuje osób na stanowisko Inżynier Serwisu / Technik Serwisu. Praca homeoffice z 50 – 70% delegacjami (wdrożenia i serwis techniczny)

Data dodania 2017-10-02
Ważne do 2017-10-29
Lokalizacja Wrocław
NR REF INA/WW/10/2017
Obowiązki
  • szkolenia, serwis i udział we wdrożeniach do produkcji nowoczesnych maszyn do produkcji szkła i ceramiki z użyciem najnowocześniejszych technologii druku ceramicznego na terenie Polski i Europy
Oczekujemy
  • doświadczenie zawodowe w automatyki, mechatroniki, elektroniki lub informatyki przemysłowej.
  • doświadczenie w bezpośrednim koordynowaniu i prowadzeniu procesów wdrożeń do produkcji, projektów NPI, projektów uruchomień produkcji maszyn i robotów przemysłowych będzie atutem
  • wykształcenie minimum średnie techniczne – elektroniczne lub pokrewne. Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (elektronika, informatyka, inżynieria produkcji, mechatronika, automatyka)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w ustawianie maszyn produkcyjnych, serwisowaniu maszyn produkcyjnych, testowanie
  • motywacja do poszerzania własnych kompetencji
  • gotowość na delegacje do 70% czasu pracy
  • Prawo jazdy B
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe ok. 6000 zł brutto (umowa o pracę) plus premie delegacyjne i wdrożeniowe.
  • samochód służbowy (nowy)
  • szkolenia, w tym 3 tyg. szkolenie za granicą
  • pracę w bardzo nowoczesnych technologiach, unikalnych w swojej klasie, w międzynarodowym środowisku i możliwość dalszego rozwoju.

Inżynier wsparcia technicznego – serwisant elektronik – automatyk | INA/WW/10/2017