Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista w dziale Badań i Rozwoju

STANOWISKO Specjalista w dziale Badań i Rozwoju
BRANŻA IT SOFTWARE

Nasz Klient, producent sprzętu IT, poszukuje Specjalisty w dziale Badań i Rozwoju.

Data dodania 2014-11-17
Ważne do 2014-11-30
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPR/WW/11/2014
Obowiązki
  • wdrażanie nowych rozwiązań wraz z światowymi liderami technologii;
  • wsparcie techniczne działu produkcji;
  • testy sprzętu;
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych i dla partnerów handlowych;
  • kontakt z dostawcami zagranicznymi w ramach poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkownika do sprzętu;
  • nieustanne pozyskiwanie wiedzy o najnowszych trendach technologicznych.
Oczekujemy
  • język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie;
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft na poziomie administracyjnym;
  • znajomość systemu Android;
  • zainteresowanie rozwiązaniami sprzętowymi PC i technologiami mobilnymi;
  • umiejętność programowania w Powershell i tworzenia plików wsadowych powłoki systemowej Windows;
  • Pożądana umiejętność programowania w C++ i Java;
  • wykształcenie wyższe techniczne, ale możliwe zatrudnienie studentów ostatniego roku;
  • mile widziane certyfikaty MCTS lub inne dotyczące technologii IT.
Oferujemy
  • ciekawą pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Specjalista w dziale Badań i Rozwoju | SPR/WW/11/2014