Zaznacz stronę

Stanowisko: Strategic Buyer

STANOWISKO Strategic Buyer
BRANŻA ELEKTRONIKA, PRODUKCJA
Opis

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, koncern z branży elektrotechnicznej poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko SENIOR PROJECT BUYER / STRATEGIC BUYER…

Data dodania 2015-08-31
Ważne do 2015-09-27
Lokalizacja Wrocław
NR REF STC/WW/08/2015
Obowiązki
  • realizacja strategicznych celów zakupowych w obszarze strategicznych zakupów produkcyjnych
  • ciągła analiza rynków i wyszukiwanie potencjalnych dostawców materiałów produkcyjnych
  • bieżąca ocena dostawców oraz rozwój dostawców, we współpracy z innymi działami
  • negocjowanie z dostawcami warunków umów oraz stały rozwój wzajemnych relacji
  • wdrażanie i stałe ulepszanie procesu organizacji zakupów (w tym globalnie zarządzanie grupą dostawców)
  • wdrażanie/wspieranie procesów optymalizacji kosztów zakupowych
  • stała współpraca z działami powiązanymi: w szczególności R&D, Logistyka, Księgowość i Quality
Oczekujemy
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w szczególności w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości MS Excel
  • gotowości do podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość MRP / IFS / SAP R/3 i Lotus Notes
Oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • pakiet socjalny itp.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Strategic Buyer | STC/WW/08/2015

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!