Zaznacz stronę

Stanowisko: Doradca – leasing maszyn i urządzeń

STANOWISKO Doradca – leasing maszyn i urządzeń
BRANŻA FINANSE, INŻYNIERIA, SPRZEDAŻ

Firma leasingowa zatrudni przedstawicieli – Doradców ds. leasingu zajmujących się sprzedażą i leasingiem maszyn i urządzeń specjalistycznych, produkcyjnych, przemysłowych, medycznych, rolniczych i technologii.

Data dodania 2015-08-31
Ważne do 2015-09-27
Lokalizacja Kraków, Gdańsk, Gorzów Wlkp, Rzeszów
NR REF DOU/KW/08/2015
Obowiązki
  • aktywne pozyskiwanie klientów (dystrybutorów, producentów, klientów) i budowanie relacji handlowych;
  • obsługa pozyskanych klientów na terenie podległego regionu;
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów leasingowych – rynek B2B, maszyny, urządzenia, technologie.
Oczekujemy
  • doświadczenie w sprzedaży produktów leasingowych lub maszyn, urządzeń: przemysłowych, produkcyjnych, rolniczych, medycznych, specjalistycznych itp.;
  • mile widziana wiedza z zakresu produktów leasingowych;
  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych;
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie;
  • motywacja do pracy.
Oferujemy
  • zatrudnienie na etat lub fakturę;
  • dobre warunki premiowe przy realizacji planów sprzedażowych;
  • biuro handlowe, narzędzia pracy;
  • szkolenia.

Doradca – leasing maszyn i urządzeń | DOU/KW/08/2015