Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista ds. Finansów, Planowania i Analiz (region NEEMEF)

STANOWISKO Specjalista ds. Finansów, Planowania i Analiz (region NEEMEF)
BRANŻA FINANSE
Opis

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującej się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Finansów, Planowania i Analiz (region NEEMEF).

Data dodania 2015-01-13
Ważne do 2015-02-13
Lokalizacja Kraków
NR REF WSK15FPAHB
Obowiązki
  • Planowanie całościowej strategii finansowej (w tym budżetu), państw regionu NEEMEF – North East Europe, Middle East and France,
  • Analiza i interpretacja danych finansowych w celu tworzenia prognoz,
  • Wspieranie Działu Handlowego oraz Operacyjnego w ich rozwoju biznesowym, redukcji kosztów i różnych innych projektach,
  • Wspieranie Zarządu w analizach, związanymi między innymi z otwarciem działalności w nowych państwach,
  • Tworzenie raportów – miesięcznych oraz ad hoc, zawierających zalecenia mające na celu zwiększenia efektywności pracy firmy,
  • Współpraca z zespołami zarządzającymi różnymi regionami, oraz raportowanie do kierownictwa wyższego szczebla.
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe),
  • Certyfikaty CIMA, ACCA itp. mile widziane,
  • Co najmniej 3 – 5 lat doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie,
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, interpretowania danych pochodzących z różnych źródeł,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem (preferowany język francuski),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność myślenia strategicznego,
  • Biegłość w obsłudze komputera, przede wszystkim doskonała znajomość programu MS Excel oraz narzędzi służących do budżetowania (mile widziana znajomość Hyperion),
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć poszerzania swojej wiedzy,
  • Multizadaniowość,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Dynamiczną atmosferę,
  • Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

wyślij zwykły email z CV na CV@RECRUIT.PL

Specjalista ds. Finansów, Planowania i Analiz (region NEEMEF) | WSK15FPAHB

Print this pageEmail this to someoneShare on LinkedInTweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Korzystajac z serwisu recruit.pl akceptujesz nasza politykę prywatności. Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460 ; Apliakcje zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883).” prosimy przesyłać za pomocą formularza lub na adres CV@RECRUIT.PL w temacie zawierającym NR REFERENCYJNY lub nazwę stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

(c) 2017 RECRUIT.PL Job Board Powered by iSELECT!