Zaznacz stronę

Stanowisko: Java Developer

STANOWISKO Java Developer
BRANŻA IT SOFTWARE

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych, prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe. Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie i Łodzi osoby na stanowisko Java Developer.

Data dodania 2015-01-13
Ważne do 2015-02-13
Lokalizacja Warszawa, Łódź
NR REF WKC15JDIT
Obowiązki
  • Rozwój oraz utrzymywanie aplikacji biznesowych opartych o JEE;
  • Implementowanie nowych rozwiązań biznesowych;
  • Współpraca z analitykami oraz testerami;
  • Testowanie stworzonych rozwiązań;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
Oczekujemy
  • Dwu letnie doświadczenie pracy w projektach w technologii JEE (EJB, JSF, JPA, WebServices, JavaScript);
  • Znajomość technologii JUnit, Mockito;
  • Bardzo dobra znajomość SQL;
  • Mile widziana znajomość JMS;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność i kreatywność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.
Oferujemy
  • Rozwój zawodowy;
  • Możliwość długofalowej współpracy w ramach projektów firmy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Java Developer | WKC15JDIT