Stanowisko: administrator – wdrożeniowiec – Inżynier Systemu NMS

STANOWISKO administrator – wdrożeniowiec – Inżynier Systemu NMS
BRANŻA IT HARDWARE, IT SOFTWARE, OGÓLNA

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku Inżynier Systemu NMS (administrator – wdrożeniowiec monitoring video).

Data dodania 2015-04-27
Ważne do 2015-06-30
Lokalizacja Wrocław
NR REF ADN/WW/04/2015
Obowiązki
  • praca z systemami umbrella NMS (instalacja, konfiguracja, utrzymanie, nadzór);
  • wsparcie techniczne dla administratorów sieci WAN, LAN;
  • instalacje, uruchomienia i utrzymanie urządzeń (routery, switche, serwery);
  • instalacje, uruchomienia i utrzymanie systemów Telewizji Cyfrowej (DVB-C/T, IPTV);
  • zdalny nadzór urządzeń systemów;
  • prowadzenie szkoleń dla klientów firmy;
  • współpraca z zagranicznymi partnerami firmy…
Oczekujemy
  • wykształcenie wyższe Teleinformatyka/Telekomunikacja;
  • doświadczenie jako administrator sieci, CCNA;
  • znajomość zagadnień: Linux/Unix, Windows Server;
  • doskonała znajomość zagadnień sieciowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość zagadnień – SNMP, SOAP/XML.
Oferujemy
  • interesującą pracę w nowoczesnej firmie działającej w międzynarodowym otoczeniu;
  • wynagrodzenie 4000 – 8000 brutto zależne od kwalifikacji
  • pracę przy najnowocześniejszych technologiach sieci informatycznych i telekomunikacyjnych.

administrator – wdrożeniowiec – Inżynier Systemu NMS | ADN/WW/04/2015