Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista ds. logistyki i zakupów

STANOWISKO Specjalista ds. logistyki i zakupów
BRANŻA IT HARDWARE, LOGISTYKA, ZAKUPY

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej kompletne rozwiązania IT software / IT hardware dla klientów z branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Specjalisty ds. logistyki i zakupów.

Data dodania 2016-11-29
Ważne do 2016-12-25
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPZ/WW/11/2016
Obowiązki
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami (głównie zagranicznymi)
  • Negocjacje zakupów
  • Zarządzanie projektami logistycznymi (import, eksport)
  • Fakturowanie
  • Przyjmowanie towaru
  • Współpraca z księgowością
  • Współpraca z magazynem
  • Optymalizacja procesów zakupowych i logistycznych
  • Przygotowywanie analiz i raportów
Oczekujemy
  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: elektronika i telekomunikacja) lub ekonomiczne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów i/lub logistyki
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Zdolności sprzedażowe
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność, uporządkowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność zapamiętywania dużej liczby zdarzeń i transakcji
  • Bardzo dobry angielski
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Interesującą pracę w zgranym zespole i międzynarodowym otoczeniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy ciekawych i ambitnych projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii branżowych

Specjalista ds. logistyki i zakupów | SPZ/WW/11/2016