Zaznacz stronę

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji

STANOWISKO Specjalista ds. rekrutacji
BRANŻA HR, IT SOFTWARE

Dla naszego klienta, agencji rekrutacyjnej specjalizującej się w branży IT, działającej na rynku od ponad 4 lat, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby na stanowiska Specjalisty ds. rekrutacji. Gwarantowana dobra atmosfera, rozwój, ciekawe projekty i wsparcie w realizacji zadań.

Data dodania 2016-08-16
Ważne do 2016-09-11
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPR/WW/08/2016
Obowiązki
  • Rekrutacja pracowników na specjalistyczne stanowiska w branży IT,
  • planowanie i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
  • selekcja kandydatów zgodnie z wymaganiami,
  • sporządzanie raportów i aktualizacja bazy danych kandydatów,
  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych z zastosowaniem najnowocześniejszych technik i narzędzi pozyskiwania kandydatów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi kandydatów i przeprowadzenie procesu rekrutacji zgodnie ze standardami firmy,
  • wsparcie w rozwoju firmy na nowych rynkach.
  • Dodatkowo dla stanowiska Starszego specjalisty:
  • zadania koordynacyjne,
  • kontakt z klientem.
Oczekujemy
  • doświadczenia w rekrutacji IT (dla pozycji Starszego specjalisty: min 2-3 lata),
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
  • zainteresowania tematyką IT i rekrutacji IT,
  • bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności, samodzielności oraz inicjatywy,
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji zespołu rekruterów (Starszy specjalista).
Oferujemy
  • emocjonującą i pełną wyzwań pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
  • niekowencjonalny system motywacyjny,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i indywidualny plan szkoleń,
  • możliwość rozwoju wiedzy z zakresu branży IT,
  • kartę Multi Sport,
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy.

Specjalista ds. rekrutacji | SPR/WW/08/2016