Zaznacz stronę

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. wdrożeń (SQL)

STANOWISKO Młodszy specjalista ds. wdrożeń (SQL)
BRANŻA IT SOFTWARE

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Młodszy / Specjalista ds. wdrożeń i analiz.

Data dodania 2017-03-27
Ważne do 2017-04-03
Lokalizacja Wrocław
NR REF MŁS/WW/03/2017
Obowiązki
  • Wdrażanie systemów oferowanych przez firmę (kadrowo-płacowych, księgowych)
  • Wsparcie klientów i obsługa powdrożeniowa / help desk zarówno w siedzibie firmy jak i u klienta
  • Tworzenie dokumentacji i analiz wdrożeniowych
  • Przygotowywanie opisu nowych funkcjonalności
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla użytkowników
  • Przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywanie problemów technicznych i merytorycznych związanych z dostarczanymi systemami informatycznymi
  • Dostarczanie klientom rozwiązań usprawniających pracę z oferowanymi przez firmę systemami
  • Projektowanie indywidualnych rozwiązań dla kluczowych klientów
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby firmy i klientów
  • Migracja danych
Oczekujemy
  • Wykształcenie min. średnie, a najlepiej wyższe o profilu informatycznym (studenci ostatnich lat studiów również mile widziani)
  • Biegła obsługa komputera
  • Co najmniej podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz praktyczne wykorzystanie języka SQL
  • Znajomość zagadnień z zakresu analiz i wdrożeń systemów informatycznych
  • Mile widziane doświadczenie we wsparciu użytkownika i aplikacji
  • Mile widziana znajomość zagadnień dotyczących rozliczeń, księgowości, kadr i płac
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
Oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki uzależnione od wyników i zakresu pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Szkolenia z zakresu oferowanych przez firmę produktów
  • Szkolenia w zakresie baz danych i SQL

Młodszy specjalista ds. wdrożeń (SQL) | MŁS/WW/03/2017