Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług szkoleniowych i doradczych

STANOWISKO Specjalista ds. sprzedaży usług szkoleniowych i doradczych
BRANŻA HR, SPRZEDAŻ, SZKOLENIA

Naszym Klientem jest jedna z największych polskich firm doradczo-szkoleniowych, działająca w obszarze zarządzania organizacjami i rozwoju kompetencji. W związku z realizacją licznych projektów, firma rozbudowuje zespół i poszukuje nowych zaangażowanych kandydatów / kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług szkoleniowych i doradczych.

Data dodania 2017-02-20
Ważne do 2017-03-26
Lokalizacja Wrocław
NR REF SPD/WW/02/2017
Obowiązki
  • Stanowisko to związane jest z pozyskiwaniem nowych Klientów i utrzymywaniem relacji z dotychczasowymi Klientami Firmy, a w szczególności:
  • Aktywnym pozyskiwaniem nowych Klientów kanałami tradycyjnymi i społecznościowymi
  • Budowaniem i utrzymywaniem relacji z dotychczasowymi Klientami firmy poprzez kontakt telefoniczny, umawianie i realizację spotkań, obsługę systemu CRM
  • Współpracą z Trenerami i Konsultantami oraz marketingiem na etapie budowania oferty oraz jej dopasowywania do potrzeb Klientów
  • Przekazywaniem do Biura Projektów kontraktu do realizacji
  • Wsparciem posprzedażowymi i kontynuacją współpracy z Klientami
Oczekujemy
  • 2-3 letnie doświadczenie w branży sprzedaży usług opartych o doradztwo B2B, (mile widziane szkoleń, usług HR, rekrutacji, doradztwa)
  • Mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe lub podyplomowe
  • Nastawienie na realizację celów, wytrwałość, pozytywna energia
  • Prawo jazdy kat. B (możliwe delegacje do 10-30% czasu pracy)
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z części stałej (2500 – 4000 zł netto) oraz ruchomej uzależnionej od efektów w oparciu o kontrakt lub umowę o pracę
  • Po okresie próbnym samochód służbowy
  • Pakiet socjalny, ubezpieczenie i opiekę medyczną
  • Dużą samodzielność – współpracę opartą o realizację celów
  • Szkolenia, możliwość rozwoju w oparciu o projekty realizowane przez Firmę
  • Miejsce pracy Wrocław / Brochów

Specjalista ds. sprzedaży usług szkoleniowych i doradczych | SPD/WW/02/2017