Zaznacz stronę

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. wsparcia IT (SQL)

STANOWISKO Młodszy specjalista ds. wsparcia IT (SQL)
BRANŻA IT SOFTWARE

Dla naszego Klienta, producenta oprogramowania, poszukujemy osoby ze znajomością SQL na stanowisko Młodszego specjalisty ds. wsparcia IT.

Data dodania 2017-03-27
Ważne do 2017-04-03
Lokalizacja Wrocław
NR REF MŁS/WW/03/2017/1543
Obowiązki
  • Wsparcie użytkowników systemów oferowanych przez firmę
  • Wprowadzanie zmian na potrzeby klientów
  • Rozwiązywanie problemów informatycznych
  • Wsparcie działu handlowego w prezentacjach systemów oraz prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Wdrażanie, uruchamianie i konfiguracja systemów u klientów
  • Praca z bazami danych
  • Migracja danych
Oczekujemy
  • Preferowane wykształcenie informatyczne min. średnie (studenci ostatnich lat studiów zaocznych również mile widziani)
  • Atutem będzie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Znajomość SQL
  • Chęć pogłębiania wiedzy w zakresie baz danych, SQL, wdrożeń
  • Zdolność analizy danych i kreowania nowych rozwiązań
  • Mile widziana znajomość zagadnień kadrowo – płacowych i księgowych
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na pracę z klientem
  • Prawo jazdy
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Opieka medyczna + dodatki socjalne
  • Przyjazna atmosfera pracy

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT (SQL) | MŁS/WW/03/2017/1543