Zaznacz stronę

Stanowisko: Koordynator ds. Technicznych

STANOWISKO Koordynator ds. Technicznych

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, koncern z branży elektrotechnicznej do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w okolicach Wrocławia (60 km) poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Koordynatora ds. Technicznych.

Data dodania 2014-02-01
Ważne do 2014-02-28
Lokalizacja oklice Wrocławia wschód
NR REF KOT/OD/02/2014
Obowiązki
  • współpraca z klientami w zakresie wytwarzania urządzeń specyficznych dla obszaru produkcji;
  • współpraca z Działem R&D, Produkcji, Konstrukcyjnym;
  • realizacja projektów optymalizacyjnych w ramach Działu Technicznego;
  • kontakty z klientami i dostawcami w zakresie uzgodnień technicznych;
  • pozyskiwanie nowych dostawców.
Oczekujemy
  • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane: mechanika i budowa maszyn);
  • znajomości systemów CAD/CAM (preferowany: SOLID WORKS/ NC PEPS);
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego;
  • czynnego prawa jazdy kat. B;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie produkcji narzędzi i oprzyrządowania;
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i znajomość j. niemieckiego.
Oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • pakiet socjalny itp.

Koordynator ds. Technicznych | KOT/OD/02/2014